Hotel SOREA URÁN położony jest w centrum Tatrzańskiej Łomnicy, sportowego i kulturalnego centrum Wysokich Tatr, która leży bezpośrednio pod podnóżem Łomnickiego Szczytu. Jest idealnym miejscem na rodzinne wakacje o każdej porze roku. Blisko znajduje się Muzeum TANAP-u, ogród botaniczny z ekspozycją tatrzańskiej przyrody i Muzeum sportów zimowych.

W sezonie letnim jest idealnym punktem wyjścia na spacery w okolicy Tatrzańskiej Łomnicy, na wędrówki wysokogórskie do Doliny Łomnickiej ( Skalnata Dolina), Doliny Huncowskiej, Doliny Białej Wody, do masywu Łomnickiego i  Kieżmarskiego Szczytu, a także na wycieczki do Jaskini Bielańskiej (Belianska Jaskyňa), Jaworzyny i Żdiaru. Goście mają blisko do dyspozycji boisko do piłki nożnej, wypożyczalnie rowerów górskich, górską trasę Tatrabob, minigolf, kino. 300 m od hotelu znajduje się początkowa stacja kolejki gondolowej na Skalne Pleso (Skalnaté pleso) z możliwością przesiadki na kolejkę na Łomnicki Szczyt (Lomnický štít). Okolica oferuje  odpowiednie trasy także dla turystyki rowerowej. Hotel posiada certyfikat „ Hotel przyjazny dzieciom i  rodzinie”

W zimie w pobliżu hotelu narciarze mają do dyspozycji najwyżej położoną i najbardziej stromą trasę zjazdową na Słowacji. Zjedziecie 6,5 km długą trasa z wysokości 2196 m n.p.m. przez Przełęcz Łomnicką ( Lomnické sedlo) do Tatrzańskiej Łomnicy (850 m n.p.m.). Ośrodek oferuje także mniej wymagające trasy zjazdowe. Narciarze mają do dyspozycji najmodniejsze wyciągi krzesełkowe i gondolowe, szkółki narciarskie i wypożyczalnie. Okolica oferuje różne zimowe aktywności.

Zakwaterowanie
Nowocześnie i wygodnie urządzone apartamenty, pokoje rodzinne, jedno i dwuosobowe pokoje z możliwością przystawki, wyposażone w łazienkę, wc, telefon, telewizję satelitarną i balkon. Hotel posiada podjazd dla niepełnosprawnych oraz dwa pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych. W całym hotelu jest dostęp do WiFi. Przed hotelem znajduje się bezpłatny parking, można także parkować w hotelowym garażu. W hotelu jest możliwe zakwaterowanie ze zwierzętami.

Gastronomia
Śniadania i kolacje są podawane w formie ciepłych i zimnych bufetów, obiady serwowane są z możliwością wyboru włącznie z menu wegetariańskim. Przyjemne posiedzenie zapewnia lobby bar z kominkiem.

Dodatkowe usługi

 • centrum Wellness URANIA: basen relaksacyjny ze stali nierdzewnej z atrakcjami wodnymi ( sieć do wspinania, rozhuśtana zatoka, bicze wodne, dysze do masażu, jakuzzi ), dwa baseny dla dzieci połączone nierdzewną ślizgawką , fińska i parowa sauna, różne rodzaje masaży i zawijanie ciała
 • tenis stołowy, bilard
 • kącik dla dzieci, plac zabaw
 • kącik internetowy z PC
 • wypożyczalnia gier towarzyskich
 • fryzjer
 • wycieczki fakultatywne
 • wydarzenia towarzyskie, kongresy, szkolenia

 

059 60  Tatranská Lomnica, Vysoké Tatry
tel.: +421 52 4467 841
e-mail: uran@sorea.sk
www.sorea.sk/uran

GPS: 
N49°09’50”
E20°16’30”

 • Hotel Boboty ***

  Hotel Boboty jako jeden z nielicznych hoteli znajduje się bezpośrednio w Dolinie Vratna, k…
 • Wellness Hotel Chopok ****

  Wellness Hotel Chopok**** znajduje się w sercu Doliny Demianowskiej u podnóża Tatrzańskieg…
 • Hotel *** SOREA TITRIS

  Hotel SOREA TITRIS znajduje się w spokojnej okolicy niedaleko centrum Tatrzańskiej Łomnicy…
Pokaż więcej artykułów
 • Hotel Boboty ***

  Hotel Boboty jako jeden z nielicznych hoteli znajduje się bezpośrednio w Dolinie Vratna, k…
 • Wellness Hotel Patince****

  Doświadczcie wspaniałego relaksu, odkryjcie prawdziwy komfort i luksus wellness‘u w cztero…
 • Wellness Hotel Chopok ****

  Wellness Hotel Chopok**** znajduje się w sercu Doliny Demianowskiej u podnóża Tatrzańskieg…
Load More In Hotele SPA & Wellness

Dodaj komentarz

Zobacz również

Hotel Boboty ***

Hotel Boboty jako jeden z nielicznych hoteli znajduje się bezpośrednio w Dolinie Vratna, k…