Hotel Partizán**** uchodzi za ozdobę miejscowości Tále w Niskich Tatrach. Obiekt ten oferuje Państwu luksusową przestrzeń nagrodzoną w plebistycie TREND TOP 2014 czwartym miejscem spośród wszystkich hoteli na Słowacji. Możecie Państwo połączyć tutaj przyjemne z pożytecznym – relaks z pracą i aktywnym wypoczynkiem. Nasz hotel jest także doskonałym miejscem dla rodzin. Znajdziecie tu Państwo wygodne pokoje i apartamenty o nowoczesnym i eleganckim designie w stylowym wykonaniu z panoramą Tatr.

Hotel otwiera przed Państwem także możliwość zorganizowania wyjazdów team buildingowych, atrakcji na wolnym powietrzu oraz zajęć sportowych. Równocześnie zapewniamy naszym klientom duży wybór zabiegów relaksacyjnych i wellness.

Częścią hotelu jest nowe NATURE Wellness Center, w którym możecie Państwo skorzystać z bogatej oferty wypoczynkowej. Na powierzchni 1760 m² znajduje się zaplecze rekreacyjne z basenem, światem wodnym dla dzieci FerdaMraca, kąpielą solankową, strefą SPA, saunami oraz salami panoramicznymi.
Smakosze mogą delektować się specjałami w hotelowej restauracji z ekskluzywną winoteką, w restauracji Tálska Bašta, w której serwowane są dania przygotowane w technologii Smoker oraz w przyjemnej restauracji łowieckiej z kominkiem.

Hotel Partizán**** znany jest z szerokiej palety atrakcji indoorowych, ale też outdoorowych. Bezpośrednio w hotelu znajduje się wielofunkcyjna hala sportowa przeznaczona do gry w squasha, badmintona, siatkówkę czy tenisa stołowego. W sportowo-rozrywkowym centrum Limbus z barem nocnym goście mogą zagrać w kręgle, bilard, piłkarzyki albo w darty. Dla dzieci przygotowaliśmy 3 kąciki zabaw a podczas wakacji czeka na nie również centrum animacyjne.
Na terenie hotelu znajdziecie Państwo przeznaczony dla dzieci plac zabaw z przeszkodami Mrowisko (Mravenisko), naturalne kąpielisko, boisko plażowe, minigolf, Tarzanię – górski park liniowy, pomieszczenia do gry w mini pіłkę nożną lub mini siatkówkę, petanque albo krokieta. Niedaleko znajduje się też pole golfowe. Okoliczna przyroda to raj dla turystów pieszych i rowerowych, popularny jest tutaj także nordic walking.

W miesiącach zimowych z atutów przyrody skoszystają narciarze zjazdowi i biegowi oraz snowboardziści. W pobliżu są 3 centra narciarskie, najbardziej znany Chopok południe i północ. Ogólnie nasi goście mają do dyspozycji 53 km tras zjazdowych o różnym stopniu trudności, o dowóz zadba bezpłatny skibus. Przechowalnia nart i butów narciarskich jest również bezpłatna i znajduje się bezpośrednio w hotelu. We wszystkich centrach funkcjonują wypożyczalnie nart i sprzętu narciarskiego. Znajdują się tutaj także szkoły i szkółki narciarskie dla początkujących.

 

Hotel Partizán****
Tále 108 – Bystrá
977 65 Brezno, Słowacja
tel.:  +421 48 63 08 813
e-mail: partizan@partizan.sk
www.partizan.sk

 

Galeria:

 

 • Hotel Boboty ***

  Hotel Boboty jako jeden z nielicznych hoteli znajduje się bezpośrednio w Dolinie Vratna, k…
 • Wellness Hotel Chopok ****

  Wellness Hotel Chopok**** znajduje się w sercu Doliny Demianowskiej u podnóża Tatrzańskieg…
 • Hotel *** SOREA URÁN

  Hotel SOREA URÁN położony jest w centrum Tatrzańskiej Łomnicy, sportowego i kulturalnego c…
Pokaż więcej artykułów
 • Hotel Boboty ***

  Hotel Boboty jako jeden z nielicznych hoteli znajduje się bezpośrednio w Dolinie Vratna, k…
 • Wellness Hotel Patince****

  Doświadczcie wspaniałego relaksu, odkryjcie prawdziwy komfort i luksus wellness‘u w cztero…
 • Wellness Hotel Chopok ****

  Wellness Hotel Chopok**** znajduje się w sercu Doliny Demianowskiej u podnóża Tatrzańskieg…
Load More In Hotele SPA & Wellness

Dodaj komentarz

Zobacz również

Hotel Boboty ***

Hotel Boboty jako jeden z nielicznych hoteli znajduje się bezpośrednio w Dolinie Vratna, k…