Pensjonat Wellness Rosnička oferuje kompleksowe usługi w zakresie zakwaterowania, wyżywienia, wellness oraz aktywności outdoorowych i indoorowych w dolinie między pogórzami Mała Fatra, Wielka Fatra, na zbiegu rzek Orava i Váh oraz na skrzyżowaniu regionów Liptov, Turiec i Orava.

Oferujemy 61 łóżek, restaurację, bar, kawiarnię, biliard, piłkarzyki, dostęp do internetu na terenie całego ośrodka – wifi free, kącik internetowy zaraz przy barze. W przyległym ogródku polecamy kąpiele w biojeziorku, miejsce na grila, ściankę wspinaczkową z zabezpieczeniem, ping-pong, leżaki do opalania i prysznic ogrodowy….
W części sportowej znajduje się kort tenisowy o nawierzchni z mączki ceglanej, multiboisko ze sztuczną nawierzchnią i stadion futbolowy, oddalony o  300m. Zorganizujemy dla Was i Waszych znajomych zajęcia outdoorowe, imprezy teambuildingowe, jak np. rafting, wyprawy wysokogórskie, wycieczki czy kurs paraglidingu lub umożliwimy Wam spokojny odpoczynek przy wykorzystaniu naszej strefy wellness: masaży biczami wodnymi bezpośrednio w basenie albo z wypróbowaniem specjalistycznych masaży i innych zabiegów w Beauty studio Rosnička.Zrelaksujcie się w naszym własnym wellness z ogrzewanym basenem, w którym woda osiąga 32*C, w fińskiej saunie albo w klubie fitness z różnymi rzeźbiącymi ciało przyrządami, z którego możecie korzystać od 7:00 -24:00! Potrzebujecie czegoś więcej? Jest tu jeszcze centrum masażu i Beauty studio Rosnička, w którym wykonujemy kriolipolizę, kawitację, radiofrekwencję, drenaż limfatyczny, a wszystko to w jednym miejscu.Dysponujemy najnowszymi urządzeniami, wśród których największym hitem jest urządzenie do krioterapii służące do zamrażania komórek tłuszczowych – ostatni hit z USA.
Oferujemy Wam pakiety promocyjne i pobytowe z kompleksową opieką. Zaproponujemy Wam metodę, która pomoże osiągnąć optymalne rezultaty: pozbycie się cellulitu, zbędnych fałdek tłuszczu a to wszystko podczas przyjemnego, relaksującego pobytu, bezboleśnie i bezinwazyjnie. Informacji udziela i rezerwacje przyjmuje Bibiána pod nr telefonu +421 903 805 431. Możecie też skorzystać z naszego sklepu online www.kryolipo.euKriolipoliza
To nowa metoda stosowana w medycynie i kosmetyce, polegająca na kontrolowanym schładzaniu komórek tłuszczowych, które prowadzi do krystalizacji lipidów. Komórki tłuszczowe dostają sygnał, który powoduje ich stopniowe obumieranie. Obumarłe komórki są potem wydalane przy pomocy białych krwinek przez układ limfatyczny. Tkanka otaczająca komórki tłuszczowe jest przed tym procesem chroniona, ponieważ nie reaguje na chłodzenie.
Kawitacja, radiofrekwencja i próżnia. Idealna kombinacja kilku metod na spalanie tłuszczu i redukcję cellulitu.
Wibromasaż korzystnie wpływa na organizm, co zostało dokładnie przetestowane przez naukowców na całym świecie, łącznie z NASA (Narodowa Agencja Aeronautyki i Przestrzeni Kosmicznej).

Drenaż limfatyczny to specyficzny rodzaj masażu uciskowego, który pomaga udrożnić  układ limfatyczny oraz usprawnia przepływ limfy. Węzły chłonne się rozluźniają a naczynia limfatyczne udrażniają, dzięki czemu toksyny stopniowo przemieszczają się do miejsca, gdzie układ limfatyczny łączy się z krwionośnym.

 

Pensjonat Wellness Rosnička
027 51 Kraľovany 75, SLOVAKIA
tel. +421 43 5898149, +421 903 805 431, +421 903 805 430
e-mail: recepcia@penzion-rosnicka.sk
www.penzion-rosnicka.sk

 

Galeria:

 

 • Hotel Boboty ***

  Hotel Boboty jako jeden z nielicznych hoteli znajduje się bezpośrednio w Dolinie Vratna, k…
 • Wellness Hotel Chopok ****

  Wellness Hotel Chopok**** znajduje się w sercu Doliny Demianowskiej u podnóża Tatrzańskieg…
 • Hotel *** SOREA URÁN

  Hotel SOREA URÁN położony jest w centrum Tatrzańskiej Łomnicy, sportowego i kulturalnego c…
Pokaż więcej artykułów
 • Hotel Boboty ***

  Hotel Boboty jako jeden z nielicznych hoteli znajduje się bezpośrednio w Dolinie Vratna, k…
 • Wellness Hotel Patince****

  Doświadczcie wspaniałego relaksu, odkryjcie prawdziwy komfort i luksus wellness‘u w cztero…
 • Wellness Hotel Chopok ****

  Wellness Hotel Chopok**** znajduje się w sercu Doliny Demianowskiej u podnóża Tatrzańskieg…
Load More In Hotele SPA & Wellness

Dodaj komentarz

Zobacz również

Hotel Boboty ***

Hotel Boboty jako jeden z nielicznych hoteli znajduje się bezpośrednio w Dolinie Vratna, k…